Protože chceme, abyste měli svatbu bez starostí, připravili jsme pro vás nabídku našich dalších služeb nebo služeb našich partnerů:

SVATEBNÍ FOTOGRAF

Pokud si to budete přát, zajistíme Vám svatebního fotografa. Náš fotograf má mnohaletou praxi a jako jeden z mála, má k dispozici menší atelier, kde se dají nafotit krásné svatební snímky i při nepříznivém počasí.

Fotografa je nutné zajistit co nejdříve, abyste si mohli zarezervovat volný termín.

 

SVATEBNÍ AUTOMOBIL

Nabízíme Vám, kromě klasické svatební limuzíny, služby naše partnera, který vás k oltáři odveze luxusním stříbrným Chryslerem C300. Automobil bude nazdoben do barev Vaší svatby a od řidiče obdržíte jako pozornost lahvinku něčeho dobrého na oslavu začátku Vašeho společného života.

 

ZDOBENÍ SÁLU

V případě, že si vůbec nevíte rady s výzdobou Vašeho svatebního sálu, jsme Vám k dispozici. Za malý poplatek Vám veškeré dekorace dovezeme a sál nazdobíme

 

KAPELA NEBO DJ

Na žádné svatbě nesmí chybět muzika, a proto Vám pomůžeme zajistit živou kapelu nebo svatební ho DJ. Podle toho, co Vám bude lépe vyhovovat. A i zde platí, stejně jako u fotografa, že tito lidé bývají vytížení a je lépe zajistit si termín včas.

 

SVATEBNÍ SÁL

Pomůžeme Vám zajistit prostory pro Vaši svatební hostinu a zábavu, s přihlédnutím k velikosti Vaší svatby a požadavkům na obsluhu, jídlo a pití.